EBA je
bezpečnostná agentúra

EBA nemá ambíciu,
byť jednou z veľkého množstva SBS

EBA nemá ambíciu, byť jednou z veľkého množstva SBS

Naopak máme ambíciu byť jednou z mála spoločností a preto ponúkame niečo, čo spojí naše skúsenosti, odbornosť, profesionalitu, diskrétnosť a spôsobilosť s vašimi potrebami, požiadavkami, problémami a rizikami.

Cieľ

Našim cieľom je dodávať kvalitné
a individuálne riešenia pre každého zákazníka za primeranú cenu.

Poskytujeme skutočne profesionálne a efektívne služby s najlepším pomerom ceny a výkonu, pretože v našom erudovanom tíme odborníkov pôsobia pracovníci a partneri, ktorí absolvovali prax v bezpečnostných, spravodajských a iných špeciálnych elitných zložkách štátu, ale i v privátnom sektore.

Ponúkame niečo,
za čím si stojíme...

A taktiež čo si objednajú len tí, čo si vážia sami seba, svoju rodinu, svoje súkromie, svoju prácu, svoje hodnoty, či svoju identitu.

Naša bezpečnostná agentúra je zameraná predovšetkým na oblasť poskytovania bezpečnostných služieb v súlade so zákonom 473/2005 Z. z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti, avšak garantujeme aj spôsobilosti v oblasti ofenzívnej kybernetickej bezpečnosti, ochrany informácií a iných špeciálnych služieb.

Pracujte v EBA

Pošlite nám Váš životopis spolu s vyplneným súhlasom so spracovaním osobných údajov, zaradíme Vás do databázy a v prípade voľnej pracovnej pozície Vás budeme kontaktovať.

Potrebujete
viac informácií?

Potrebujete
viac informácií?